Aloe Vera gel

 

Vemte Aloe Vera Barbadensis, oloupejte slupku a vymačkejte. Dostanete hustý Aloe Vera gel. Slupka by se měla oloupat a zpracovat zvlášť, protože je projímavá. Když gel naředíte půl napůl dostatnete Aloe Vera šťávu... to znamená, že když si koupíte produkt, ve kterém je 98% Aloe Vera gelu, tak je v něm 98% hmoty rostliny Aloe Vera. Když si koupíte produkt, ve kterém je 98% Aloe Vera šťávy, tak je v něm 49% hmoty rostliny Aloe Vera.

Produkt, který doporučujeme pro naší alternativní stravu je Aloe Vera gel. V nabídce máme 4 druhy, podle potřeby použití, ale všechny mají společné to, že čistí cévy a to i ty nejtenčí, kapilární cévy. Představte si štětku na lahve, jak s ní krásně vymyjete úzké trubice. To umí v těle Aloe Vera gel.

 

Pití Aloe Vera gelu má své pravidlo, které musíte dodržet, jinak si to sami sobě pokazíte a ještě řeknete, že to nefunguje. Aloe Vás začne čistit, když se něco čistí, tak se uvolňuje sajrajt. Jak jinak to říct, máme v těle spoustu usazenin, které nám způsobují problémy, musíme to vydrhnout a vyplavit. První lahev Aloe nás začne drhnout, nečistoty se uvolňují a nám vyrazí pupence, vyrážka, může nám být i špatně, ale musíme to vydržet a pít dál, protože víme, jak je to s těma rourama, taky je musíme vydrhnout do čista. .. Tady se dělá nejčastější chyba, člověk si řekne, mě to nedělá dobře, ještě se mi přitížilo... přestane to pít, ty pupence mu zůstanou a řekne, že to nefunguje. Jenže, druhá lahev začne odplavovat ten sajrajt z těla ven
a zacelovat drobné ranky, které nečistoty způsobily na stěnách cév. Třetí láhev cévy vyživí a zregeneruje. Teprve po třetí lahvi si uvědomíme, že to fakt funguje a cítíme celkové zlepšení našeho fyzického
i psychického stavu. To zmíněné pravidlo pití Aloe Vera gelu je, že se musí vypít nejméně 3 lahve hned po sobě. Doporučuje se vypít lahví 6, ale je to drahé a každý si to dovolit nemůže. Ale nikdy si nekupujte jednu lahev, uškodíte sobě i Aloe Vera gelu... Pokud chcete mít za levňocha pocit, že pro tělo něco děláte, kupte si Aloe Vera šťávu. Ty hodně levné jsou i se slupkama, proženou vás a to je také dobré. Ale pokud chcete řešit nějaký problém, jako je třeba bolest kloubů, tak do sebe investujte a kupte si 3 lahve Aloe Vera Gelu.

Zároveň s čištěním cév je dobré i odkyselovat organismus, všechno se to vyplaví najednou.
Na odkyselení doporučujeme produkt, který obsahuje celou řadu zásadotvorných minerálů. Nabalí na sebe kyseliny a odplaví je z těla. Brzy začnete pociťovat úlevu od bolesti kloubů, které jsou signálem překyselení. Když to začneme řešit hned alternativně, vyčištěním cév a odkyselením organismu, můžeme si od bolestí pomoci sami.
 
Pokud máte zájem o více informací nebo chcete vyzkoušet Aloe vera gel, napište na e-mail  lagunazivota@gmail.cz  rádi se s Vámi spojíme.

 
Nebo můžete použít tento formulář pro rychlý kontakt:
Vaše Laislava®LifeLagune


IMAGE: