Překyselení část 1. Co je latentní acidóza?


Co je to latentní acidóza?


Latentní acidóza = skryté překyselení těla


Vážení a milí, když vám řeknu, že latentní acidóza je živné pole pro všechny nemoci, budete mi věřit? Zkusím vám to trošku přiblížit.

Rovnováha kyselin a zásad uvnitř našeho organismu je nezbytný k udržení homeostáty (schopnosti udržovat stabilitu vnitřního prostředí aby organismus fungoval). Ideální pH krve se pohybuje kolem 7,45 a jakákoliv větší odchylka pro nás může být smrtelná. Pozor, nepleťte si pH moči a pH krve. Budu zde psát o pH moči. Krev totiž velmi přísně udržuje rovnováhu neutrální, ale pH moči u většiny lidí lítá jako na horské dráze. Ideální pH by mělo být kolem 7, aby se začaly vylučovat škodlivé látky. Tělo si ale dobře poradí i s vyšším cca 8, ale nesmí jít pod 6, to už pak padá do kyselosti a ono překyselení je živné pole pro všechny nemoci, které si jen můžete představit.

Říká se, že každý den se "zvrhne" minimálně jedna buňka, ale když je naše pH neutrální či zásadité, náš imunitní systém dokáže tuto buňku detekovat a rozpustit. Pokud je ovšem naše pH kyselé, je oslabená i naše imunita a řekněte mi, jak byste chtěli vy sami bojovat proti terminátorovi, když vám sebrali vaše brnění a vy jste zůstali s "holým zadkem"? :)

Naše tělo je nastaveno na dožití se cca 130 let. S ohledem na to, že v dnešní době není téměř možné v restauraci narazit na "zdravé" jídlo a postupem času se vyvinulo něco čemu říkáme civilizační choroba, což je vlastně nemoc z nevhodného životního stylu, tak se ani nemůžeme divit, že hodně lidí odchází na věčnost už kolem 60. roku věku.

Dokud si naše tělo má odkud zásadité látky brát, jako např. z vaziva, cév či kostí, dokáže tento přebytek kyselin neutralizovat. Bohužel tím dochází k úbytku minerálů, a díky tomu řídnou kosti, duří cévy, což vede k infarktu, mozkové příhodě nebo k osteoporóze, revmatismu, rychlému opotřebení chrupavek (kyselé usazeniny chrupavku ničí), dochází k deformaci obratlů, dně, vypadávání vlasů, k depresím, ekzémům, zubním kazům a tak dále a tak dále. Nejdřív přijdeme o minerály, a pak se vytvoří jakási odkladová místa, protože tělo už nestíhá kyseliny vylučovat. Naštěstí je tento proces vratný. Během 1-3let může být tělo zase vyčištěno, odpadní látky se odstraní a zásobíme se minerály.

Vaše Lucie®LifeLagune


Související: 

Překyselení část 4. Jak se ho zbavit?


Chcete se na něco zeptat nebo Vás zajímá produkt na odkyselení?
Můžete použít rychlý kontakt:IMAGE: