Proč Vám Bůh nikdy nenaplní šálek čajeJednou jsem měla práci na doma a pracovala jsem v noci. Šlo to pomalu, zavírali se mi víčka a hlava mi každou chvíli klimbla na jednu nebo na druhou stranu, což mě na chviličku probudilo, ale za chvilku mi hlava klepla znovu.

Měla jsem hroznou žízeň, jenže můj hrnek byl prázdný a já byla tak unavená, že jsem neměla sílu se zvednout a dojít si pro čaj. A tak jsem řekla. „Pane Bože, prý dokážeš naplnit hrnek čajem, tak mi ho naplň, prosím, ráda bych viděla jestli to fakt umíš“, dorážela jsem na něj jako bych ho chtěla vyhecovat a chvíli jsem tupě zírala do prázdného hrnku, když v tom se ozval můj vnitřní hlas“: „Já ti ho klidně naplním, ale ztěžuješ si, že máš velký zadek, tak se zvedni a dojdi si tam.“ Začala jsem se hrozně smát, zvedla jsem se a šla si pro čaj, zacvičila jsem si, protáhla si tělo a zase se vrátila k práci.

Už jsem nechtěla vědět, jestli to skutečně dokáže, únava byla pryč, zpívala jsem si a práce mi šla od ruky. I v tom je velká moudrost, proč Bůh nikdy nikomu nenaplní šálek čaje.Vaše Ladislava®LifeLaguneIMAGE: