Sebezkoumání

Začala jsem číst Životopis Jogína. Tady asi končí veškerá sranda. ??

 

"Sebezkoumání, nelítostné pozorování vlastních myšlenek, je tvrdá a otřesená zkušenost. Rozdrtí na prach i to nejstatnější ego."

...

"Člověk nedokáže pochopit žádnou věčnou pravdu, dokud se sám neosvobodí od předstírání. V lidské mysli, obnažené až na slizké dno, se to jen hemží odpudivým životem nesčetných deziluzí o světě. Boje na bitevních polích blednou ve srovnání s tím, když se člověk poprvé utkává s vnitřními nepřáteli."

 

Když si vzpomenu, když jsem začala chodit na tarot. Šest let mi trvalo než jsem se přenesla přes nejhorší téma mého života, které ve mě způsobilo až neuvěřitelnou paseku.

 

Brečela a vztekala jsem se, odmítala odpovědi, vymýšlela kličky a tvrdila, že tudy cesta nevede. 

 

Šest let a nelituju ani jedné jediné slzy, bolesti a vyrýpávání až do masa, morku kostí. Léčila jsem 24 let bolesti, nenávisti sama k sobě, žádného sebevědomí a "vědomí", že mě odmítají i všichni ostatní. 

 

Děkuju, Tarot hravě a Aničce za její práci, že dokáže vypitvat všechno až do nejmenší zastrčené myšlenky, schované nahoře vpravo, za kečupem a kyselými okurkami. 

 

Jsem na začátku své cesty, objevování toho kdo jsem a co chci se sebou dělat, ale teď už věřím, že to všechno zvládnu.

 

Vy, kteří čtete tyto řádky a našli jste se v tom, nebojte se a jděte do toho. Bude to bolet, bude to bolet strašně, ale stojí to za to. 

Pro ženy - bude to další porod, tentokrát ale vás samotných. 

Pro muže - nevím co jak bolí pány, ale jste logicky uvažující tvorové, určitě najdete adekvátní ekvivalent.


Foto staženo z FB