Image -
                         Ponořte se a relaxujte.


Brigáda 2.8. 2014

Brigáda 2.8. 2014

2.8. 2014 proběhla v klubu RC Top Gear brigáda na zkrášlení objektu. Zasadili jsme stromy, přidali pár překážek a samozřejmě vše hned vyzkoušeli. Mimo to se jezdilo, grilovalo... pěkná akce, těšíme se na další. Děkujeme všem, kdo přiložili ruku k dílu.

Metoda jedné věty

Metoda jedné věty

Metoda jedné věty je nejrychlejší metoda, jak si zapamatovat anglická pravidla. Spočívá v tom, že vezmeme anglickou větu, přeložíme ji, osvětlíme si pravidlo, sestavíme si mustr a budeme vyměňovat slova, podle situací, které nás ten den potkají... :-)

Cuketový salát

Cuketový salát

Z cukety se dá vykouzlit mnoho imitací pokrmů, cukeťáky, cukořízky, co takhle cuketový salát a k tomu smažený květáček? Mňam

Ztracená láska

Ztracená láska

Když je práce i naší láskou, tak potom bolí, když o ní přijdeme... Ale možná na nás čeká láska nová, doufám, věřím.

Hledám práci

Hledám práci

Trocha statistiky ze zkušeností při hledání práce... Nakonec jsem dostala 3 reálné nabídky, kam mohu nastoupit. Vybrala jsem si tu nejlepší... je to úžasný pocit, je to výzva, a je to pocit zadostiučinění ... Několik rad pro hledání práce:

1.Závody RC Top Gear 7.-8.6.2014

1.Závody RC Top Gear 7.-8.6.2014

Nový modelářský klub ještě není otevřen, ale už zde proběhly 1. cvičné závody. Účast byla pěkná, počasí vyšlo a dráha se osvědčila. Přijeďte se za námi podívat, třeba vás naše dráha překvapí svou nápaditostí. ;)

Stavíme klubovnu

Stavíme klubovnu

Tady budeme nabíjet baterky do autíček a vařit si kafíčko. Stavíme novou klubovnu, aby zde bylo perfektní zázemí pro každé z nás. Samozřejmě před klubovnou nechybí ani gril. :)