Laguna Života

Vítejte

Život je nádherná laguna. Stačí, aby se do ní člověk ponořil. Máme pro Vás odborné i neodborné zajímavosti
a těšíme se na Vaše náměnty.


Tyto stránky jsou pro ty, kteří chtějí posunout sami sebe k něčemu lepšímu.ooooo
Image -
                         Ponořte se a relaxujte.


Sítotisk

Sítotisk

Zajímavá technika, jak si vyrobit například originální tričko. Chodit v tuctovém tričku už je přece dávno pasé. :) Vyrobte si se svými dětmi vtipná trička, kalhoty nebo super ubrus na váš nedělní oběd. Nic není nemožné, oživají dinosauři, Yetti, pejsek a kočička. Cokoliv si budete přát.

Přání, tak trochu  jinak :-)

Přání, tak trochu jinak :-)

Proč pořád dávat ta samá přání jako každý rok? "Nezapomeň v papírnictví koupit to přáníčko!" Nic takového. Buďte originální a vyrobte své vlastní. Uvidíte, že jím uděláte daleko větší radost. Tak hurá do toho. :)

Brigáda 2.8. 2014

Brigáda 2.8. 2014

2.8. 2014 proběhla v klubu RC Top Gear brigáda na zkrášlení objektu. Zasadili jsme stromy, přidali pár překážek a samozřejmě vše hned vyzkoušeli. Mimo to se jezdilo, grilovalo... pěkná akce, těšíme se na další. Děkujeme všem, kdo přiložili ruku k dílu.

Ten stres mě jednou zničí!

Ten stres mě jednou zničí!

Naše tělo funguje jako elektrárna, která neustále vyrábí energii. Jako při každé výrobě, také zde vzniká kromě cíleně vyráběného produktu také odpad, v tomto případě škodlivé látky. Když elektrárna pracuje normálně, dokáže škodlivé látky rozložit...

Metoda jedné věty

Metoda jedné věty

Metoda jedné věty je nejrychlejší metoda, jak si zapamatovat anglická pravidla. Spočívá v tom, že vezmeme anglickou větu, přeložíme ji, osvětlíme si pravidlo, sestavíme si mustr a budeme vyměňovat slova, podle situací, které nás ten den potkají... :-)

Cuketový salát

Cuketový salát

Z cukety se dá vykouzlit mnoho imitací pokrmů, cukeťáky, cukořízky, co takhle cuketový salát a k tomu smažený květáček? Mňam

Ztracená láska

Ztracená láska

Když je práce i naší láskou, tak potom bolí, když o ní přijdeme... Ale možná na nás čeká láska nová, doufám, věřím.

Hledám práci

Hledám práci

Trocha statistiky ze zkušeností při hledání práce... Nakonec jsem dostala 3 reálné nabídky, kam mohu nastoupit. Vybrala jsem si tu nejlepší... je to úžasný pocit, je to výzva, a je to pocit zadostiučinění ... Několik rad pro hledání práce: