Image -
                         Ponořte se a relaxujte.


CVIK NA DNEŠNÍ DEN - čtvrtek

CVIK NA DNEŠNÍ DEN - čtvrtek

Nemáme čas na cvičení, nejsme na to oblečení, nechceme se spotit, nemáme prostor ... kolik důvodů nás najednou napadne, proč si nemůžeme zacvičit? Togglestrething nepotřebuje ani čas, ani prostor, ani se nespotíte, ani nemusíte mít profi dress...

Marketing je pro každého

Marketing je pro každého

Marketing není pojem jen pro velké firmy, je stejně důležitý pro jednotlivce. Je to obchodní strategie, ať v malém nebo ve velkém. Vše, co se kolem nás děje, je obchod, se zbožím, s penězi,
s časem a týká se jak firem, tak nás.

Poradenství pro dobré vztahy

Poradenství pro dobré vztahy

Pomoc při smírčím jednání nabízíme proto, že nesouhlasíme s praktikami exekutorských firem a děsíme se vymahačů dluhů... Myslíme si, že člověk by měl dostat šanci, jak slušně, v klidu a bez likvidačního zásahu do života, vyrovnat svoje závazky...

Prodám televizní stolek

Prodám televizní stolek

Prodám televizní stolek. Vhodný pod starý typ velkých šedých televizí, ale lze vhodně doplnit deskou a použít i pod televizi plochou.

Pečený čaj

Pečený čaj

Ovoce vypeckujeme, nakrájíme na stejně velké kousky, jablka a hrušky necháme se slupkou, citróny oloupeme a nakrájíme, vše přendáme do vyššího pekáče, přidáme cukr, koření a promícháme... Hmmm, to to voní. Vychutnejte si svůj skvělý čajíček. :)

Z NUE do FUE a zpět

Z NUE do FUE a zpět

Je sobota ráno, letí nám to v půl 3, tak já ten kufr teda už vyndám. Už jsme tam byli, počasí je tam pořád stejné, tak už vím, co potřebujeme... každému dvě trika s krátkým, dvě trika s dlouhým a dvoje kraťasy.

Aloe Vera gel

Aloe Vera gel

Aloe Vera gel je znám tím, že je lahodný a prospěsný, čistí tělo i cévy. Představte si štětku na lahve, jak s ní krásně vymyjeme úzké trubice. To umí v těle Aloe Vera gel a pokud dodržíte pravidla k jeho užívání, tak Vám opravdu pomůže.

Suchá voda

Suchá voda

Studená voda z vodovodu bez šťávy, cukru, bublinek nebo čehokoli jiného. Je to živá voda a dokáže zázraky. Když si na ní zvykneme a pijeme jí samotnou, tak je lahodná a povzbuzující, dává energii a sílu.

Jak vyzrát na ...

Jak vyzrát na ...

Nad spoustou neduh se dá vyzrát, jen se na to musíme pořádně podívat. Jsou různé vychytávky, které jsou tak jednoduché a prosté, a když je používáme, tak dokonce fungují.

Práce a práce

Práce a práce

Práce je nejdůležitější činnost našeho žití. Je práce, která nám zajistí obživu a je práce, která nám poskytne zábavu. Musíme se ale naučit tyto dvě varianty rozlišovat a seřadit je dle priorit. :)