Laguna Života

Vítejte

Život je nádherná laguna. Stačí, aby se do ní člověk ponořil. Máme pro Vás odborné i neodborné zajímavosti
a těšíme se na Vaše náměnty.


Tyto stránky jsou pro ty, kteří chtějí posunout sami sebe k něčemu lepšímu.ooooo
Image -
                         Ponořte se a relaxujte.


1.Závody RC Top Gear 7.-8.6.2014

1.Závody RC Top Gear 7.-8.6.2014

Nový modelářský klub ještě není otevřen, ale už zde proběhly 1. cvičné závody. Účast byla pěkná, počasí vyšlo a dráha se osvědčila. Přijeďte se za námi podívat, třeba vás naše dráha překvapí svou nápaditostí. ;)

Stavíme klubovnu

Stavíme klubovnu

Tady budeme nabíjet baterky do autíček a vařit si kafíčko. Stavíme novou klubovnu, aby zde bylo perfektní zázemí pro každé z nás. Samozřejmě před klubovnou nechybí ani gril. :)

V co věřím

V co věřím

Je věřit a věřit. V co věříte vy? Co vám nikdo nevymluví nebo se naopak necháte snadno druhými ovlivnit? Proč to tak je, co vás k tomu vede?

CVIK NA DNEŠNÍ DEN - čtvrtek

CVIK NA DNEŠNÍ DEN - čtvrtek

Nemáme čas na cvičení, nejsme na to oblečení, nechceme se spotit, nemáme prostor ... kolik důvodů nás najednou napadne, proč si nemůžeme zacvičit? Togglestrething nepotřebuje ani čas, ani prostor, ani se nespotíte, ani nemusíte mít profi dress...

Marketing je pro každého

Marketing je pro každého

Marketing není pojem jen pro velké firmy, je stejně důležitý pro jednotlivce. Je to obchodní strategie, ať v malém nebo ve velkém. Vše, co se kolem nás děje, je obchod, se zbožím, s penězi,
s časem a týká se jak firem, tak nás.

Poradenství pro dobré vztahy

Poradenství pro dobré vztahy

Pomoc při smírčím jednání nabízíme proto, že nesouhlasíme s praktikami exekutorských firem a děsíme se vymahačů dluhů... Myslíme si, že člověk by měl dostat šanci, jak slušně, v klidu a bez likvidačního zásahu do života, vyrovnat svoje závazky...

Vitamín C

Vitamín C

Příroda ho pověřila zásadní úlohou, a to obnovováním a udržováním přirozeného zdraví. Moderní věda zjistila, že mnohé civilizační choroby vlastně nejsou skutečnými chorobami. Dochází k nim totiž kvůli nedostatku vitamínu, minerálů a stopových prvků v těle.

Prodám televizní stolek

Prodám televizní stolek

Prodám televizní stolek. Vhodný pod starý typ velkých šedých televizí, ale lze vhodně doplnit deskou a použít i pod televizi plochou.