Vítejte na LifeLagune.

Stránkách, které se věnují
tělu i mysli
tak, aby byli opět
sjednoceny v místě i čase.


Image -
                         Ponořte se a relaxujte.


Ten stres mě jednou zničí!

Ten stres mě jednou zničí!

Naše tělo funguje jako elektrárna, která neustále vyrábí energii. Jako při každé výrobě, také zde vzniká kromě cíleně vyráběného produktu také odpad, v tomto případě škodlivé látky. Když elektrárna pracuje normálně, dokáže škodlivé látky rozložit...

Metoda jedné věty

Metoda jedné věty

Metoda jedné věty je nejrychlejší metoda, jak si zapamatovat anglická pravidla. Spočívá v tom, že vezmeme anglickou větu, přeložíme ji, osvětlíme si pravidlo, sestavíme si mustr a budeme vyměňovat slova, podle situací, které nás ten den potkají... :-)

Cuketový salát

Cuketový salát

Z cukety se dá vykouzlit mnoho imitací pokrmů, cukeťáky, cukořízky, co takhle cuketový salát a k tomu smažený květáček? Mňam

Ztracená láska

Ztracená láska

Když je práce i naší láskou, tak potom bolí, když o ní přijdeme... Ale možná na nás čeká láska nová, doufám, věřím.

Hledám práci

Hledám práci

Trocha statistiky ze zkušeností při hledání práce... Nakonec jsem dostala 3 reálné nabídky, kam mohu nastoupit. Vybrala jsem si tu nejlepší... je to úžasný pocit, je to výzva, a je to pocit zadostiučinění ... Několik rad pro hledání práce:

1.Závody RC Top Gear 7.-8.6.2014

1.Závody RC Top Gear 7.-8.6.2014

Nový modelářský klub ještě není otevřen, ale už zde proběhly 1. cvičné závody. Účast byla pěkná, počasí vyšlo a dráha se osvědčila. Přijeďte se za námi podívat, třeba vás naše dráha překvapí svou nápaditostí. ;)

Stavíme klubovnu

Stavíme klubovnu

Tady budeme nabíjet baterky do autíček a vařit si kafíčko. Stavíme novou klubovnu, aby zde bylo perfektní zázemí pro každé z nás. Samozřejmě před klubovnou nechybí ani gril. :)

V co věřím

V co věřím

Je věřit a věřit. V co věříte vy? Co vám nikdo nevymluví nebo se naopak necháte snadno druhými ovlivnit? Proč to tak je, co vás k tomu vede?