Laguna Života

Vítejte

Život je nádherná laguna. Stačí, aby se do ní člověk ponořil. Máme pro Vás odborné i neodborné zajímavosti
a těšíme se na Vaše náměnty.


Tyto stránky jsou pro ty, kteří chtějí posunout sami sebe k něčemu lepšímu.ooooo
Image -
                         Ponořte se a relaxujte.


Překyselení část 1. Co je latentní acidóza?

Překyselení část 1. Co je latentní acidóza?

Skryté překyselení? Co to je? Bohužel něco, co velmi výrazně podporuje všechny naše zdravotní neduhy. Chci být zdravá, nechci nemocím dávat šanci rozvíjet se = odkyselím se. :)

Pečený čaj

Pečený čaj

Ovoce vypeckujeme, nakrájíme na stejně velké kousky, jablka a hrušky necháme se slupkou, citróny oloupeme a nakrájíme, vše přendáme do vyššího pekáče, přidáme cukr, koření a promícháme... Hmmm, to to voní. Vychutnejte si svůj skvělý čajíček. :)

Z NUE do FUE a zpět

Z NUE do FUE a zpět

Je sobota ráno, letí nám to v půl 3, tak já ten kufr teda už vyndám. Už jsme tam byli, počasí je tam pořád stejné, tak už vím, co potřebujeme... každému dvě trika s krátkým, dvě trika s dlouhým a dvoje kraťasy.

Aloe Vera gel

Aloe Vera gel

Aloe Vera gel je znám tím, že je lahodný a prospěsný, čistí tělo i cévy. Představte si štětku na lahve, jak s ní krásně vymyjeme úzké trubice. To umí v těle Aloe Vera gel a pokud dodržíte pravidla k jeho užívání, tak Vám opravdu pomůže.

Suchá voda

Suchá voda

Studená voda z vodovodu bez šťávy, cukru, bublinek nebo čehokoli jiného. Je to živá voda a dokáže zázraky. Když si na ní zvykneme a pijeme jí samotnou, tak je lahodná a povzbuzující, dává energii a sílu.

Jak vyzrát na ...

Jak vyzrát na ...

Nad spoustou neduh se dá vyzrát, jen se na to musíme pořádně podívat. Jsou různé vychytávky, které jsou tak jednoduché a prosté, a když je používáme, tak dokonce fungují.

Práce a práce

Práce a práce

Práce je nejdůležitější činnost našeho žití. Je práce, která nám zajistí obživu a je práce, která nám poskytne zábavu. Musíme se ale naučit tyto dvě varianty rozlišovat a seřadit je dle priorit. :)