Vítejte na LifeLagune.

Stránkách, které se věnují
tělu i mysli
tak, aby byli opět
sjednoceny v místě i čase.


Image -
                         Ponořte se a relaxujte.


Z NUE do FUE a zpět

Z NUE do FUE a zpět

Je sobota ráno, letí nám to v půl 3, tak já ten kufr teda už vyndám. Už jsme tam byli, počasí je tam pořád stejné, tak už vím, co potřebujeme... každému dvě trika s krátkým, dvě trika s dlouhým a dvoje kraťasy.

Aloe Vera gel

Aloe Vera gel

Aloe Vera gel je znám tím, že je lahodný a prospěsný, čistí tělo i cévy. Představte si štětku na lahve, jak s ní krásně vymyjeme úzké trubice. To umí v těle Aloe Vera gel a pokud dodržíte pravidla k jeho užívání, tak Vám opravdu pomůže.

Suchá voda

Suchá voda

Studená voda z vodovodu bez šťávy, cukru, bublinek nebo čehokoli jiného. Je to živá voda a dokáže zázraky. Když si na ní zvykneme a pijeme jí samotnou, tak je lahodná a povzbuzující, dává energii a sílu.

Jak vyzrát na ...

Jak vyzrát na ...

Nad spoustou neduh se dá vyzrát, jen se na to musíme pořádně podívat. Jsou různé vychytávky, které jsou tak jednoduché a prosté, a když je používáme, tak dokonce fungují.

Práce a práce

Práce a práce

Práce je nejdůležitější činnost našeho žití. Je práce, která nám zajistí obživu a je práce, která nám poskytne zábavu. Musíme se ale naučit tyto dvě varianty rozlišovat a seřadit je dle priorit. :)

Mně to nebaví, mně se nechce!

Mně to nebaví, mně se nechce!

Lenochodka je někdy silnější než my. Ale. Povinnost se musí splnit
a nepřemýšlí se, jestli nás to baví, ani jestli se nám chce. Když nezaberou žádné způsoby, jak poručit sám sobě, je tu jedna kouzelná malá rada.
Drž hubu a makej! :-)